OPERATOR SKLEJARKI

2021-04-15 ID OFERTY: 122922
  • DRUKARNIA COLOR-PRINT SP.J Maria Cicherska, Patrycja Śliwińśka (zobacz więcej)

    od 3500 PLN do 4300 PLN /mies. brutto

    Polska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Rolbieskiego 9

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Drukarnia Color-Print Sp. J zatrudni na stanowisko: OPERATOR SKLEJARKI

Miejsce pracy: Drukarnia Color - Print sp.j. Maria Cicherska, Patrycja Śliwińska 85 - 862 Bydgoszcz ul.S.J. Rolbieskiego 9.

Zakres obowiązków:

* obsługa sklejarki

* terminowa realizacja zleceń

Wymagania:

* wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe
* staż pracy na stanowisku: 1 rok
* dokładność, odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie
* doświadczenie na stanowisku.

Oferujemy:

* zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o umowę o pracę na czas określony

* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

* praca w systemie 2 zmianowym

* Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji od 3500 - 4300 brutto