Operator suszarni w nowootwartej elektrociepłowni - Stanowice

2020-12-30 ID OFERTY: 225338
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poniżej przedstawiamy ofertę na stanowisko Operatora Suszarni, w powstałej niedawno elektrociepłowni w Stanowicach. Firma, której dotyczy ta oferta, specjalizuje się  w pozyskiwaniu i przetwarzaniu biomasy drzewnej na cele energetyczne (głównie w postaci pelletu drzewnego).

 

Pracuj z nami!

Będąc naszym pracownikiem zyskasz dobrze płatną pracę wzbogaconą systemem premiowym, solidne przygotowanie do pracy na podstawie cyklu wdrożeniowego, wiele dni wolnych dla siebie (pracujemy w systemiem 2na2 -> 2 dni pracy = 2 dni wolnego) oraz możliwość rozwoju!

 

Twoja praca będzie polegała na:
  • nadzorze lini produkcyjnej i procesów produkcji pelletu drzewnego
  • konserwacji maszyn i usuwaniu zarówno drobnych usterek, jak i poważniejszych awarii 

 

Jeżeli jesteś gotowy na powyższe wyzwania i uważasz, że świetnie sprawdzisz się jako nasz pracownik na tym stanowisku, a dodatkowo posiadasz uprawnienia gr.1 (min. do 1kV) i masz już doświadczenie na podobnym stanowisku...

... APLIKUJ! :)