Operator utrzymania ruchu

2020-05-20 ID OFERTY: 108029
  • PROGRES HR POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (zobacz więcej)

    Polska,  Pruszcz Gdański , pomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
zapytaj + CV
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta, dużej nowoczesnej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: OUR-05/2020

Zakres obowiązków:
- nadzór nad pracą automatycznego magazynu (zapewnienie ciągłości pracy urządzeń poprzez likwidację drobnych błędów),
- obsługa urządzeń produkcyjnych na hali (erektor kartonów, zamykarka, etykieciarki),
- sprawne usuwanie mniejszych awarii,
- dbanie o czystość w obszarze magazynu i przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:
- podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn,
- mile widziane uprawnienia do SEP oraz do pracy na wysokościach,
- dobrą organizację pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy na zmiany,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- premie, dodatki, benefity, talony rabatowe,
- pracę w systemie IV brygadowym,
- transport na trasie Tczew – Pruszcz Gdański (za dodatkową opłatą).

Aplikacje prosimy wysyłać na adres anna.kwiatkowska@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny OUR-05/2020, lub klikając w przycisk APLIKUJ.
Zapraszamy również do kontaktu pod numerem tel. 697-120-079 .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.