Operator Wózka Widłowego - jedna zmiana! - Poznań

2021-02-12 ID OFERTY: 245223
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska, Poznań, wielkopolskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe (UDT)
  • pierwszego doświadczenia w pracach magazynowych oraz przy obsłudze wózka widłowego
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, w okolicach Tarnowa Podgórnego, poszukujemy osób z uprawnieniami na wózki widłowe do pracy na stanowisku Magazyniera.

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, zwiększane po okresie próbnym
  • system premiowy, w tym premie frekwencyjne
  • pracę w systemie jednozmianowym w stałych godzinach (8:00 - 16:00)
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w okolicach Tarnowa Podgórnego

Twoje zadania:

  • obsługiwanie wózka widłowego w pracach magazynowych
  • załadunek i rozładunek towarów
  • kompletowanie i kontrola jakości towarów
  • przygotowywanie dokumentacji z prac magazynowych