Opiekun - Szpital Tymczasowy

2022-01-14 ID OFERTY: 538338
  • COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Gdańsk, pomorskie

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • praca w Szpitalu Tymczasowym
  • towarzyszenie i pomoc pacjentowi przy zaspakajaniu potrzeb z zakresu samoobsługi, higieny osobistej, pomoc w słaniu łóżka, pomoc przy zmianie bielizny osobistej
  • planowanie (przy współpracy z pielęgniarką) indywidualnej opieki nad pacjentem,
    w zależności od jednostki chorobowej i stanu pacjenta
  • współpraca z zespołem terapeutycznym
  • pomoc w transporcie pacjentów na badania
  • pomoc przy pobieraniu materiału biologicznego do badań
  • przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji zintegrowanego SZJ
  • przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie kształcenia lub studenci kierunków medycznych, lub pokrewne
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę cywilnoprawną (zlecenie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego