Opiekunka osób starszych

2021-09-14 ID OFERTY: 436596
  • Work Spectrum Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    od 3000 PLN do 4000 PLN /mies. brutto

    Polska, Szczawno - Zdrój, dolnośląskie

    • umowa zlecenie
    • pełny etat
Jesteśmy innowacyjną polską firmą doradztwa personalnego, wyspecjalizowaną w rekrutacji pracowników metodą Search & Selection, Executive Search i Personal Consulting. To pierwsza taka firma w Polsce, która specjalizuje się w całkowitej psychologii rekrutacji oraz wsparcia na poziomie doradztwa zarówno zawodowego jak i psychologicznego.
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Opiekunka osób starszych Szczawno - Zdrój

Zakres obowiązków
Sprawowanie opieki nad osobami przebywającymi w placówce, w szczególności:
• dbanie o dobrostan podopiecznych
 • pomoc w codziennym funkcjonowaniu
 • pomoc w spożywaniu posiłków
 • czynności higieniczne
 • praca zmianowa

Poszukiwane kompetencje
Doświadczenie w podobnej pracy jest mile widziane, ale nie jest niezbędne. Ważna jest empatia, kultura osobista, odpowiedni temperament i sposób bycia oraz solidność i odpowiedzialność. Należy też lubić starsze osoby.
Oferujemy
• zatrudnienie w legalnym, renomowanym ośrodku
• elastyczny grafik pracy uwzględniający potrzeby pracownika
• atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające czasowi pracy
• legalne zatrudnienie w ramach umowy zlecenia z odprowadzeniem wszystkich niezbędnych składek
• całodniowe wyżywienie
• dobrą atmosferę i szacunek do pracownika
• zakwaterowanie - pokój jednoosobowy o wysokim standardzie z łazienką wyposażony w lodówkę, telewizor, czajnik, szafa
• wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy