Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Płytkarz

Data dodania oferty: 2020-07-24
ID oferty: 124356
Dodaj do obserwowanych

Business Bridge Group Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, okolice Wrocławia (dolnośląskie)
pełny etat | umowa o pracę
od 717880588 PLN miesięcznie

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją i montażem mebli - osoby do pracy, na stanowisku: Płytkarz

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Płytkarz

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • przygotowywanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek,
  • okładanie płaskich ścian płytkami ceramicznymi lub szkliwionymi przy użyciu zaprawy lub kleju,
  • przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów na przewody sanitarne,
  • instalacja i przeróbki hydrauliczne pod sprzęt sanitarny.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz przynajmniej roczne doświadczenie jako płytkarz,
  • potrafisz obsługiwać przecinarkę do glazury tzw. gilotynę,
  • jesteś dokładny i sumienny,
  • potrafisz pracować samodzielnie i odpowiedzialnie,
  • zależy Ci na doświadczeniu w zleceniach o wysokich standardach.

Pracodawca oferuje:

  • pracę w profesjonalnej pracowni architektury wnętrz,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywujący pakiet premiowy,
  • przyjazną atmosferę pracy.