Personel sprzątający Katowice

2020-10-09 ID OFERTY: 123054
  • od 1300 PLN do 2600 PLN /mies. brutto

    Polska,  Katowice , śląskie , ul.Huberta

    • umowa o pracę
    • pełny etat
zapytaj + CV

Firma Arma, wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik sprzątający Katowice

Sprzątanie Katowice-Panewniki, ul. Panewnicka ,

Katowice - Piotrowice ul. Zaopusta,

PKP Cargo ul. Huberta

Opis stanowiska:

- prace porządkowe , utrzymanie czystości na ternie biur, pomieszczeń socjalnych,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pół etatu lub trzy czwarte etatu,pełny etat,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy

Kontakt w sprawie pracy do rekrutacji 785 510 307 lub do kierownika obiektu 885 989 090

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami