Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

PH D. Śląsk / PH Niemcy

Data dodania oferty: 2019-11-18
ID oferty: 47031
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Wrocław (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

pozyskiwanie klientów na terenie Dolnego Śląska lub Niemiec,
obsługa i utrzymywanie relacji z klientami,
spotkania, rozmowy telefoniczne z klientami, monitorowanie potrzeb, informowanie o ofercie,
przygotowywanie ofert oraz kalkulacji, umów i innych dokumentów,

Wymagania stanowiska

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (dla PH Niemcy),
doświadczenie w branży stolarki otworowej, najlepiej zdobytego na rynku niemieckim (PH Niemcy),
komunikatywność,
kreatywność, samodzielność w działaniu,
wykształcenie średnie lub wyższe,
dobra znajomość obsługi komputera,
prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

umowę o pracę, ew. umowę agencyjną,
wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie prowizje rosnące wraz ze wzrostem wolumenu sprzedaży,
premie i benefity do ustalenia indywidualnego, zależne także od poziomu wynagrodzenia podstawowego,

warunki i narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon; praca w biurze i/lub w terenie, w tym dopuszczalna forma home office.