Pielęgniarka/Pielęgniarz -Ambulatorium

2020-08-21 ID OFERTY: 127638
  • Scanmed S.A. (zobacz więcej)

    Polska,  Kraków , małopolskie

    • wszystkie
    • wszystkie
SCANMED S.A. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie poszukujemy: Pielęgniarka/Pielęgniarz AmbulatoriumMiejsce pracy: KRAKÓW, SZPITAL ŚW. RAFAŁA

Zakres obowiązków
 • udzielanie świadczeń pielęgniarskich w warunkach ambulatoryjnych
 • przygotowanie miejsca i warunków (sprzętu, wyposażenia, narzędzi, dokumentacji) pracy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną oraz obowiązującymi procedurami
 • bieżące uzupełnianie asortymentu medycznego wchodzącego w skład wyposażenia gabinetów Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej
 • weryfikacja terminów ważności asortymentu medycznego raz w miesiącu
 • zgłaszanie zamówień i usterek w razie potrzeby
 • wykonywanie badań diagnostycznych i działań leczniczych właściwych dla danej poradni zgodnie z posiadanymi kompetencjami i umiejętnościami
 • pobieranie materiału do badań diagnostycznych,
 • dezynfekcja sprzętu medycznego i miejsca pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami
 • prowadzenie i zabezpieczenie obowiązującej zbiorczej dokumentacji medycznej oraz indywidualnej dokumentacji pacjenta zgodnie z obowiązującymi przepisami

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie pielęgniarskie
 • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza
 • mile widziane doświadczenie w pracy w poradniach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej
 • znajomość podstaw prawnych wynikających z ustawy o zawodzie pielęgniarki
 • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy
 • możliwość wyboru formy współpracy lub zatrudnienia
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji
 • miłą atmosferę w zespole
Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do dnia 30.08.2020