Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pielęgniarka/ Pielęgniarz – Poradnie Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (okulistyka, kardiologia, laryngologia, chirurgia, pracownia spirometrii)

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 115858
Dodaj do obserwowanych

Scanmed S.A.

(zobacz więcej)
Polska, Kraków (małopolskie)
umowa o pracę | pełny etat
SCANMED S.A. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie poszukujemy: Pielęgniarka/ Pielęgniarz Poradnie Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (okulistyka, kardiologia, laryngologia, chirurgia, pracownia spirometrii)Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków
 • udzielanie świadczeń pielęgniarskich w warunkach ambulatoryjnych
 • przygotowanie miejsca i warunków (sprzętu, wyposażenia, narzędzi, dokumentacji) pracy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną oraz obowiązującymi procedurami
 • bieżące uzupełnianie asortymentu medycznego wchodzącego w skład wyposażenia gabinetów Ambulatoryjnej Opieki Specjalistyczna
 • weryfikacja terminów ważności asortymentu medycznego raz w miesiącu
 • zgłaszanie zamówień i usterek w razie potrzeby
 • wykonywanie badań diagnostycznych i działań leczniczych właściwych dla danej poradni zgodnie z posiadanymi kompetencjami i umiejętnościami
 • pobieranie materiału do badań diagnostycznych,
 • dezynfekcja sprzętu medycznego i miejsca pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami
 • prowadzenie i zabezpieczenie obowiązującej zbiorczej dokumentacji medycznej oraz indywidualnej dokumentacji pacjenta zgodnie z obowiązującymi przepisami

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie pielęgniarskie
 • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza
 • ukończone kursy specjalistyczne w zakresie wykonywania badań EKG, spirometrii
 • doświadczenie w pracy w poradniach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej
 • znajomość podstaw prawnych wynikających z ustawy o zawodzie pielęgniarki
 • dobra umiejętność obsługi komputera
 • znajomość języka angielskiego

Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji
 • miłą atmosferę w zespole
Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 31.08.2020