SZCZEGÓŁY OFERTY

Pierwsza praca w obsłudze Klienta z j.francuskim

Data dodania oferty: 2019-05-16
ID oferty: 5435
Dodaj do obserwowanych      

Hays Response

(zobacz więcej)
Polska,

Wrocław (dolnośląskie)

praca tymczasowa
Twoja następna firma

Dla naszego klienta, światowego lidera w dziedzinie wsparcia technologicznego poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby zdobyć swoje pierwsze doświadczenie lub poszukują nowych wyzwań jako Specjaliści ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim. 

Twoje następne stanowisko

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę połączeń telefonicznych z klientami i terminowe rozwiązywanie ich problemów. Ponadto, do Twoich obowiązków należeć będzie zakładanie każdego nowego zdarzenia zgłoszonego przez klienta. Przekierowywanie go do odpowiedniej osoby, zadbanie o jego wyjaśnienie. Mając na celu jak najszybsze jego rozwiązanie.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Idealny Kandydat na to stanowisko powinien być otwarty i komunikatywny, posługiwać się biegle językiem francuskim na poziomie min. B2 oraz językiem angielskim na poziomie C1. Od kandydatów dużej motywacji, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz wysokiej kultury osobistej.

Co zyskujesz?

Oferujemy zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę z możliwością współpracy długofalowej, atrakcyjne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną oraz kartę Multisport), ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku. Ponadto, niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, brak dress code’u oraz kultura mówienia sobie na ‘Ty’. Dla zmotoryzowanych kandydatów przewidziane jest również miejsce parkingowe.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.