POMOCNIK DRUKARZA OFFSETOWEGO

2021-04-15 ID OFERTY: 16675
  • DRUKARNIA COLOR-PRINT SP.J Maria Cicherska, Patrycja Śliwińśka (zobacz więcej)

    od 3300 PLN do 3280 PLN /mies. brutto

    Polska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Rolbieskiego 9

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Drukarnia Color-Print sp.j. Bydgoszcz Park Przemysłowy zatrudni pomocnika drukarza maszyn offsetowych.

Opis stanowiska:
- Przygotowywanie materiałów i surowców do produkcji oraz współpraca z drukarzem w procesie produkcyjnym polegająca głównie na:
- wsparciu obsługi maszyn drukarskich,
- udziale przy wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyn do druku,
- pomaganiu w procesie druku,
- dbaniu o czystość i porządek na maszynie oraz zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrona środowiska w podległym obszarze.

Wymagania:

wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe lub techniczne: poligrafia
dokładność, odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie
możliwość przyuczenia

Oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o umowę o pracę / umowa zlecenie, docelowo umowę na czas nieokreślony
- atrakcyjne i stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zawsze na czas
- komfortowe warunki pracy, nowoczesna hala produkcyjna
- parking rowerowy i samochodowy dla pracowników
- praca w systemie 2 zmianowym,
- wynagrodzenie od 3.300 brutto