Pomocnik Elektromontera

2021-03-01 ID OFERTY: 215819
  • ITZU Jobs Polska (zobacz wi臋cej)

    od 16 EUR /godz. brutto

    Polska, Olsztyn, warmi艅sko-mazurskie, Wyszy艅skiego, 1

    • umowa o prac臋
    • pe艂ny etat
TY TE呕 MO呕ESZ ZOSTA膯 ELEKTROMONTEREM!!!
Dla zmotywowanych i niekoniecznie wykwalifikowanych! 馃槈

Pomocnik Elektromontera. Do przeszkolenia. Od podstaw. Praca w mi臋dzynarodowej korporacji, zatrudniaj膮cej globalnie oko艂o 7000 os贸b, daj膮cej wiele mo偶liwo艣ci w drodze kariery.

Je偶eli chcesz si臋 rozwija膰 jeste艣 otwarty na nowo艣ci, chcesz pracowa膰, nie boisz si臋 wyzwa艅!

Czekamy na Tw贸j ruch!

JEDYNYM DODATKOWYM WARUNKIEM, KT脫RY MUSISZ SPE艁NI膯 JEST J臉ZYK NIEMIECKI, PRZYNAJMNIEJ NA POZIOMIE A2!

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, lidera bran偶y dostawy kompletnych i nowoczesnych rozwi膮za艅 z zakresu energetyki i telekomunikacji, poszukujemy kandydat贸w z motywacj膮 do zdobycia nowego do艣wiadczenia w zawodzie pomocnika elektromontera, a docelowo elektromontera/energetyka. Stanowisko polega przede wszystkim na pracy w delegacjach na terenie Polski oraz Niemiec.
Pracodawca pokrywa wszelkie koszty zwi膮zane ze szkoleniem i certyfikacj膮, oraz transportem/dietami/zakwaterowaniem s艂u偶bowym.

Wymagania

- umiej臋tno艣膰 porozumiewania si臋 w j臋zyku niemieckim ( minimum A2)
- mile widziane do艣wiadczenie w pracach elektromonterskich. NIE JEST TO WARUNEK KONIECZNY
- mile widziane do艣wiadczenie w budownictwie
- motywacja do zdobycia nowych do艣wiadcze艅 oraz sta艂ej pracy
- prawo jazdy kat B
- dyspozycyjno艣膰 do pracy w delegacji
- brak przeciwwskaza艅 do pracy na wysoko艣ciach, nawet do 80 metr贸w nad ziemi膮.

Oferujemy

- umowa o prac臋 z wynagrodzeniem min 3200 brutto w okresie szkolenia, w delegacjach do Niemiec 16 euro/h 14euro dieta na dzie艅
- wiele dodatk贸w finansowych zwi膮zanych z praca w delegacji - ca艂kowite pokrycie koszt贸w hoteli i przejazd贸w
- profesjonalne i certyfikowane szkolenia zawodowe
- mo偶liwo艣膰 du偶ego rozwoju zawodowego
- praca w do艣wiadczonym, zgranym zespole
- mo偶liwo艣膰 d艂ugofalowej wsp贸艂pracy w strukturach firmy

Kontakt

Tomasz Marek Groblewski
797 872 967, CV
tomasz.groblewski@itzujobs.eu