Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pomocnik magazyniera

Data dodania oferty: 2020-07-10
ID oferty: 122814
Dodaj do obserwowanych

Graal S.A.

(zobacz więcej)
Polska, Kołobrzeg (zachodniopomorskie)
umowa o pracę | pełny etat
Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój. W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A., który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kukinia ( powiat kołobrzeski)

Zakres obowiązków
 • przyjmowanie i wydawanie towarów, przygotowanie do wysyłki
 • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenie towarów
 • sprawdzanie zgodności towarów przygotowanych do wysyłki z fakturą
 • obsługa urządzeń magazynowych - wózek paletowy, wózek widłowy, skaner
 • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
 • doświadczenie nie jest wymagane

Poszukiwane kompetencje
 • zaangażowania i motywacji do pracy
 • staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
 • gotowości do pracy w systemie zmianowym
 • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy
 • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy w regionie
 • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
 • bezpłatny transport do i z miejsca pracy
 • świadczenia dla pracowników ( bony świąteczne, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach)
 • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: „wczasy pod gruszą”, karta podarunkowa na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, imprezy: Dzień Dziecka, Mikołajki
 • spotkania integracyjne dla pracowników
 • dodatkowe szkolenia
 • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
 • możliwość rozwój i awansu zawodowego