Pomocnik na magazynie farb

2021-02-11 ID OFERTY: 244715
  • APV.EU sp. z o.o. sp. k. (zobacz więcej)

    Polska, Poznań, wielkopolskie

Dla swojego klienta, lidera w produkcji opakowań poszukujemy osoby do pracy jako pomocnik na magazynie farb.

Główne obowiązki:

-pomoc przy rozliczaniu farb i lakierów po zleceniach

-prace porządkowe na magazynkach podręcznych działu produkcji

-prace pomocnicze

Wymagania:

- chęć do pracy

- zaangażowanie

- wymagana ważna książeczka sanepidu/orzeczenie lekarskie

Oferujemy:

- pracę na 3 zmiany: 6-14; 14-22; 22-6 - praca według grafika

- wynagrodzenie 18,30zł brutto/h

- umowę zlecenie

- możliwość dłuższej współpracy - takich kandydatów preferujemy!

- świetną atmosferę! :)

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.