Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pomocnik piekarza

Data dodania oferty: 2020-03-18
ID oferty: 99829
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Jabłonka (małopolskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

- współpraca ze współpracownikami i przełożonymi na hali produkcyjnej;
- przygotowanie półproduktów i surowców do produkcji;
- nauka obsługi maszyn i urządzeń (mieszałek,  maszyn do produkcji pączków, bułek i chleba, piecy);
- dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania stanowiska

- pierwsze doświadczenie w pracy w środowisku piekarniczo-cukierniczym;
- dyspozycyjność 6 dni w tygodniu w systemie dwuzmianowym
(1 zmiana 5:00 -14:00, 2 zmiana 16:00 - 1:00);

- chęć do przyuczenia do zawodu piekarza;
- duża motywacja do pracy.

Oferujemy

- praca na podstawie umowy o pracę;
- premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy po 3 miesiącach;
- szkolenia podnoszące kwalifikacje, możliwość stałego rozwoju;
- bogaty pakiet socjalny, program lojalnościowy dla pracowników, karty klienta.