Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Portier dozorca Kraków - AGH

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 122257
Dodaj do obserwowanych

PPHU Specjał Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Kraków (małopolskie)
pełny etat | umowa o pracę | orzeczenie o niepełnosprawności

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:

PORTIER-DOZORCA

Miejsce pracy: Kraków AGH

Zadania:

- dozór na terenie obiektu,

- kontrola ruchu osobowego,

- przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa,

- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

Wymagania:

- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

- dyspozycyjność, punktualność oraz wysoka kultura osobista,

- niekaralność (wymagane zaświadczenie),

- mile widziany orzeczony stopień niepełnosprawności.

Oferujemy

- pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

- regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz dodatki 20% za pracę w godzinach nocnych,

- stałe wsparcie Kierownika,

- dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności po przepracowaniu 3 miesięcy umożliwiamy:

- dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

- dofinansowanie do okularów co 2 lata,

- dofinansowanie dojazdów do pracy,

- dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego,

- pomoc w nagłych wypadkach,

- możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,

- preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz kontaktowy bądź telefonicznie [zobacz tel] lub [zobacz tel]