Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Monter izolacji przemysłowych

Data dodania oferty: 2020-03-23
ID oferty: 101443
Dodaj do obserwowanych

Stip United Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, ROTTERDAM (opolskie)
wszystkie | wszystkie
od 60 PLN do 90 PLN za godzinę
Zadzwoń 535... zobacz cały
Opis stanowiska

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Montaż i demontaż izolacji termicznych;
- Wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych;
- Wykonywanie prac blacharskich;

Wymagania stanowiska

- Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie montera izolacji;
- Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych;
- VCA/SCC 18 (jeżeli nie posiadasz certyfikatów - pomożemy Ci je uzyskać przed wyjazdem);
- Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
- Rzetelność i zaangażowanie.

Oferujemy

- Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku;
- Atrakcyjny system wynagrodzeń;
- Stawki dla doświadczonych izolerów 14-15 euro netto!/h
- Długoterminowe projekty;
- Legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem;
- Możliwość rozwoju oraz awansu;
- Transport, zakwaterowanie na miejscu darmowe;
- Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą:

Zadzwoń:535 057 003 / [zobacz tel]  /  [zobacz tel]  600 / 602 434 388