Praca na Magazynie na Prawobrzeżu - umowa zlecenie i 20 zł/h - jedna zmiana (7:30 - 15:30)

2020-09-10 ID OFERTY: 132267
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska,  Szczecin , zachodniopomorskie

    • umowa zlecenie
    • pełny etat
Oczekujemy:

  • dyspozycyjności i zaangażowania

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży handlowejj, poszukujemy pracowników na stanowisku: Pomocnik Magazynu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 20 zł/h brutto
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w godzinach 7:30 - 15:30 z możliwością wypracowania dodatkowych godzin
  • dobra lokalizacja: dojedziesz do nas autobusami linii 79 i 91

Nasz magazyn znajdziesz przy ul. Struga (Prawobrzeże).

Zadania:

  • prace pomocowe zlecone przez kierownika magazynu;
  • układanie towarów, palet, prace porząkowe
  • obsługa prostych maszyn niewymagających uprawnień