Praca na produkcji na 2 zmiany

2021-10-13 ID OFERTY: 454785
  • ASISTWORK SP. Z O.O. (zobacz więcej)

    Polska, Oborniki, wielkopolskie

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działających na rynku polskim agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Lokalizacja: Oborniki

Stanowisko: Pakowacz

Twój zakres obowiązków

  • Banderolowanie
  • Pakowanie
  • Układanie na palecie
  • Zlewanie alkoholu

Nasze wymagania

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Chęć do pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie miesięcznie 2800 zł brutto
  • Pracę na 2 zmiany (6-14, 14-22)
  • Premie frekwencyjną 10%

WYŚLIJ CV BĄDŹ ZADZWOŃ: 667 780 495

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.