Praca przy obsłudze urządzeń - sprawdź naszą ofertę!

2020-09-10 ID OFERTY: 132264
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska,  Szczecin , zachodniopomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Zadania, jakie na Ciebie czekają to:

obsługa urządzeń do produkcji opakowań nawojowych - wywijaniem blach, wykrawaniem na prasie.

Pracujemy w stałych godzinach, od 06:00 do 14:00.

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy oferującej profesjonalne usługi poligraficzne, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik fizyczny do pracy w zakładzie produkcyjnym mieszczącym się na terenie osiedla Załom-Kasztanowe.

Łap naszą ofertę! Dzięki temu zyskasz:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie, które zwiększamy po próbnym miesiącu
  • premię świąteczną
  • wczasy pod gruszą
  • szkolenie wdrażające
  • pracę w zgranym zespole

Co się dla nas liczy?

  • umiejętność pracy zespołowej
  • pierwsze doświadczenie w pracy przy maszynach/urządzeniach
  • punktualność