Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Praca w Niemczech

Data dodania oferty: 2020-02-27
ID oferty: 92992
Dodaj do obserwowanych

IRC International Recruting Center

(zobacz więcej)
Polska, Słubice (dolnośląskie)
umowa o pracę | wszystkie
od 20.00 PLN do 20.00 PLN za godzinę
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

IRC International Recruting Center jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą – agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 20037. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech i Polsce w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Dla Naszego klienta poszukujemy fachowców z branży przemysłowej. Praca na terenie całych Niemiec z zakwaterowaniem.

Wymagania stanowiska

- wyksztalcenie kierunkowe lub / i doswiadczenie w zawodzie
- sumiennosc i umiejetnosc pracy w grupie
- prawo jazdy kat.B oraz wlasny samochod- nie warunek, ale jest mile widziane
- wykonywanie wszelkich prac związanych ze stanowiskiem
- czytanie rysunku technicznego lub projektów
- jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

- Niemiecka umowa o prace
- Stabilne zatrudnienie
- Stawki od 12,50 Euro plus od 6-7 Euro diety za każdą godzine
- Dodaki obecnościowe 100/200/300 Euro
- Możliwość tygodniowych zaliczek
- Zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych lub 2 osobowych
- Opieka polskojezyczna
- Długoletnią współprace