PRACOWNIKÓW OCHRONY (stanowiska pomocnicze) miejsce Poznań, ul. Polska

2021-03-03 ID OFERTY: 253710
  • Ochrona Juwentus-Bis sp. z o.o. sp.k. (zobacz więcej)

    Polska, Poznań, wielkopolskie

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.
W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

WYZWANIA JAKIE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • ochrona fizyczna mienia +drobne prace porządkowe wokół biurowca
  • godne reprezentowanie firmy

OCZEKIWANE PRZEZ NAS:

  • odpowiedzialność, spostrzegawczość
  • podstawowa obsługa komputera 
  • doświadczenie w ochronie lub predyspozycje do jej wykonywania
  • dla nas liczą się chęci - zapewniamy szkolenie

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę 

Informujemy, że prowadzimy również projekty aktywizacji osób niepełnosprawnych. Zapraszamy osoby posiadające orzeczenia o niepełnosprawności do zgłoszeń.

Więcej informacji pod tel. 605-998-151

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji. 
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. 

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o. sp.k., „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod@juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.