Pracownik Biurowy z j. ukraińskim - Gryfino

2020-08-28 ID OFERTY: 128943
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska,  Gryfino , zachodniopomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Kto o tym zdecyduje?TY, Twoje kompetencje zawodowe oraz Manager Działu, który zaprosi Cię na spotkanie do naszego biura :)

 

Opis firmyNasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem poszukujemy współpracownika do naszych struktur wewnętrznych, który wesprze dział rekrutacji pracowników z Ukrainy.

Podziel się z nami swoją pasją!Pracuj z nami w przestronnym biurze, w centrum Szczecina!

Błonia, które mamy tuż za ścianą, dadzą Ci codzienną możliwość odetchnięcia po pracy, a mały market po drugiej stronie ulicy zapewni wsparcie, gdybyś w pośpiechu zapomniał o śniadaniu :)

Z kolei u nas codziennie zaparzysz sobie świeżą kawę i spędzisz dzień pracy wśród młodego, dynamicznego zespołu!

 

Czym będziesz się zajmować?Aktualnie posiadamy dwa wolne wakaty: na stanowisku Rekrutera oraz Pracownika Administracyjnego.

Jako Rekruter będziesz pozyskiwał pracowników z Ukrainy dla Klientów naszej agencji, na podstawie otrzymanych ofert, a jako Pracownik Administracyjny przygotujesz dla nich szereg dokumentów związanych z legalizacją pracy w Polsce.