Pracownik działu logistyki - magazynier/ka

2020-11-06 ID OFERTY: 207813
  • No Limit Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Tyniec Mały, dolnośląskie, ul. Ryszarda Chomicza 26

    • umowa o pracę
    • pełny etat
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik działu logistyki - magazynier/ka.

Wymagania:
-Gotowość do długoterminowej współpracy,
-Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym pod pon.-pt. (bez weekendów),
-Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem.

Zakres obowiązków:
-Przyjmowanie i wydawanie towaru,
-Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie,
-Kompletowanie zamówień (branża fashion),
-Sortowanie i pakowanie towaru.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – praca na stałe!
-Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia,
-Możliwość sfinansowania kursu na wózki widłowe (UDT),
-Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),
-Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,
-Kompleksowe szkolenia dla osób bez doświadczenia,
-Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych (narty, żagle, rajdy rowerowe, motocyklowe, turnieje piłki nożnej).