Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kasjer/Sprzedawca Delikatesy Livio - Gdańsk

Data dodania oferty: 2020-07-14
ID oferty: 123121
Dodaj do obserwowanych

PSH Nasz Sklep S.A.

(zobacz więcej)
Polska, Gdańsk (pomorskie)
pełny etat | umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem Polska Sieć sklepów spożywczych LIVIO poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kasjer/Sprzedawca

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

·        Bieżąca obsługa klientów;

·        Praca na kasie fiskalnej;

·        Wykładanie towaru;

·        Dbanie o czystość na sklepie;

·        Sprawdzanie dat ważności.

Oczekiwania:

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (godziny pracy: 6:00-14:00 / 14:00-22:00)

·        Dyspozycyjność do pracy w sobotę oraz przynajmniej jedną niedzielę w miesiącu;

·        Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

·        Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·        Atrakcyjne wynagrodzenie;

·        Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową)

·        Szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz kasy fiskalnej;

·        Imprezy oraz wycieczki firmowe;

·        Przyjazną atmosferę w pracy.