Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT/premie nawet do 500zł/ Oława - Bielany Wrocławskie

Data dodania oferty: 2020-07-09
ID oferty: 122580
Dodaj do obserwowanych

KS Service

(zobacz więcej)
Polska, Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
umowa o pracę
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

 Aktualnie dla jednego z naszych Klientów , firmy z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT.

Zadania na tym stanowisku to:

  • załadunek, rozładunek towarów
  • prace pomocnicze w dziale produkcji

Sprawdź co zyskasz!!

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawę w wysokości 3300 zł brutto
  • atrakcyjny system premiowy - nawet do 500 zł

Oczekujemy jedynie:

  • uprawnień UDT na wózki widłowe oraz doświadczenia w ich obsłudze
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)