Pracownik obsługi sprzedaży w sklepie internetowym 3/4 etatu

2021-10-13 ID OFERTY: 454745
  • Jobs Plus (zobacz więcej)

    Polska, Kraków, małopolskie

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, szkoły językowej z Krakowa, poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika obsługi sprzedaży w sklepie internetowym. Firma naszego Klienta organizuje kursy nauki języków obcych oraz języka polskiego jako obcego już od 26 lat.

Jeżeli lubisz pracę związaną ze sprzedażą i chciałbyś szlifować język angielski podczas rozmów z klientami, poszukujesz zatrudnienia na ¾ etatu (zapraszamy także studentów!), a przy okazji interesuje Cię nauka języków obcych – prawdopodobnie mamy odpowiednią ofertę dla Ciebie 😊. Nie zwlekaj z aplikacją – prześlij swoje CV, a już niedługo Twoim pracodawcą może zostać firma będąca wydawcą najpopularniejszej serii podręczników do nauki języka polskiego jako obcego.

STANOWISKO: pracownik obsługi sprzedaży w sklepie internetowym – ¾ etatu

LOKALIZACJA: Kraków (Bronowice)

Zakres obowiązków:

  • obsługa sprzedaży zamówień sklepu internetowego (głównie podręczniki), fakturowanie, przygotowanie zleceń do wysyłki
  • aktywny kontakt sprzedażowy, nawiązywanie nowych relacji handlowych, działania marketingowe
  • utrzymywanie długofalowych kontaktów z kontrahentami
  • obsługa klienta biznesowego i indywidualnego

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w sprzedaży internetowej)
  • łatwość nawiązywania kontaktów osobistych i telefonicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym (weryfikacja podczas rozmowy z Klientem)
  • mile widziane zainteresowanie tematem nauczania języków czy języka polskiego jako obcego oraz sprawna obsługa programów komputerowych (tj. Excel, Sage Symfonia, Sote, nadawcze programy webowe)

Oferujemy:

  • umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem)
  • ¾ etatu
  • wynagrodzenie 2700-3000 zł brutto miesięcznie
  • pracę w biurze 6h dziennie od pn. do pt. w godzinach 9-15
  • pełne wsparcie zespołu podczas okresu wdrożeniowego
  • długoterminową współpracę
  • prosty i sprawny proces rekrutacji – rozmowa z nami -> spotkanie z Klientem -> możesz zaczynać 😊

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.