Pracownik Ochrony (M/K), wynagrodzenie 4100 brutto etat - Łódź

2021-10-13 ID OFERTY: 454746
  • SECURITAS POLSKA Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Łódź, łódzkie

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na obiekt przemysłowy na terenie ŁODZI na stanowisko:

Zakres zadań:

  •  ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  •  kontrola ruchu osobowego,
  •  monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  •  sumienna realizacja obowiązków służbowych.

 Oczekiwania jakie mamy w stosunku do Ciebie:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • niekaralność,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • dokładność, rzetelność,
  • sumienność i chęci do pracy.

Ofertę kierujemy wyłącznie do osób sprawnych fizycznie!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4100 brutto,
  • system zmianowy,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • możliwość awansu finansowego,
  • kompletne, dedykowane, darmowe umundurowanie dla każdego pracownika,
  • szeroki pakiet szkoleń pracowniczych i obiektowych,
  • wypłatę wynagrodzenia do 10-go dnia każdego miesiąca.

Kontakt: 693 715 598 (proszę o kontakt w godz.: 8-16)

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https: //www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.