PRACOWNIK OCHRONY na obiekt handlowy

2020-09-21 ID OFERTY: 162123
  • Seris Konsalnet Holding S.A. (zobacz więcej)

    Polska,  Sochaczew , mazowieckie

    • pełny etat
    • umowa zlecenie

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa 25 lat, oferując szeroki zakres usług bezpieczeństwa - ochronę fizyczną, zabezpieczenia techniczne i monitoring.
W 2012r., po przejęciu jednego z konkurentów Konsalnet stał się największą firmą ochrony na polskim rynku. Firma zatrudnia 18 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 700 samochodów. Dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień

ZADANIA:

• Ochrona obiektu handlowego
• Przestrzeganie procedur
• Sumienna realizacja obowiązków służbowych
• Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
• Zapobieganie kradzieży

WYMAGANIA:

• Zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
• Dyspozycyjność
• Odpowiedzialność
• Mile widziane doświadczenie w ochronie

OFERUJEMY:

• Terminowe wynagrodzenia
• Elastyczny grafik
• Odpowiednie szkolenia
• Pełne umundurowanie
• Szkolenie pracownicze

KONTAKT: 607 414 339