Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

pracownik pomocniczy w markecie budowlanym / OPOLE

Data dodania oferty: 2020-07-31
ID oferty: 125020
Dodaj do obserwowanych

Work & Profit Spółka z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Opole (opolskie)
praca tymczasowa | umowa zlecenie
od 20 PLN do 20 PLN za godzinę
Zadzwoń 486... zobacz cały

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY W MARKECIE BUDOWLANYM (OPOLE)
Praca w pełnym wymiarze godzin - 168 h / miesiąc

Zakres obowiązków:

  • Przywożenie, wywożenie i wykładanie towarów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracu
  • Czynności porządkowe na hali

Wymagania:

  • Ukończone 18lat
  • Status ucznia/studenta mile widziany
  • Dyspozycyjność w soboty
  • Mile widziani mężczyźni

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Konkurencyjne wynagrodzenie 20,00 zł brutto / h
• Pracę w młodym zespole
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
• Profesjonalne wsparcie Koordynatora
• Przyjazną atmosferę
• Bezpłatne szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: [zobacz tel]

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem [zobacz tel] lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html