Pracownik portowy Nr ref: PF/01/21

2021-01-13 ID OFERTY: 229469
  • Kadry Serwis Sp.zo.o. (zobacz więcej)

    od 2800 PLN do 6000 PLN /mies. brutto

    Polska, Szczecin, zachodniopomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Opis stanowiska

-załadunek i rozładunek towaru.
-rozmieszczenie towarów na ładowniach i w magazynach
-wyładowywanie towarów ze statku na plac/ magazyn
w/w obowiązki wykonywane są z wykorzystaniem maszyn i urządzeń

Wymagania stanowiska

-zaangażowanie i dyspozycyjność
-gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
-uprawnienia co najmniej na jeden typ sprzętu będzie mile widziana ale nie jest warunkiem koniecznym:
  • wózek widłowy
  • żuraw szynowy
  • wóz kontenerowy
  • suwnica kontenerowa
  • dźwigi samojezdne
  • prawo jazdy kat.C+E

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
-Możliwość rozwoju zawodowego,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Praca zmianowa od poniedziałku do piątku 6-14,14-22

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu 531-641-084, 91-852-90-91.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.