Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pracownik / Pracownica Magazynu

Data dodania oferty: 2020-03-20
ID oferty: 100783
Dodaj do obserwowanych

JOBLAB Magdalena Demarczyk

(zobacz więcej)
Polska, Herby (śląskie)
wszystkie | wszystkie
od 3600.00 PLN do 3600.00 PLN miesięcznie
Zadzwoń 791... zobacz cały
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w miejscowości Herby, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik/ Pracownica Magazynu

Zadania:

- utrzymanie porządku w miejscu pracy,
- montaż elementów krótkich, akcesoriów,
- pakowanie akcesoriów,
- praca fizyczna – przenoszenie materiałów,
- kompletacja zamówień, materiałów,

Wymagania stanowiska

- Chęć podjęcia stabilnego zatrudnienia, motywacja do pracy,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Mile widziane lecz niekonieczne uprawnienia: na wózek widłowy UDT lub suwnicę.

Oferujemy

- Stabilną pracę: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą!
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Comiesięczne dodatki ( w tym również za dojazd do pracy) i premie do pensji,
- Benefity: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony świąteczne, paczki dla dzieci z okazji świąt oraz dnia dziecka,
- szkolenie wdrożeniowe oraz wartościowe szkolenia zewnętrzne,