SZCZEGÓŁY OFERTY

Pracownik produkcji- od 2900 brutto plus premie

Data dodania oferty: 2019-08-14
ID oferty: 19347
Dodaj do obserwowanych

Adecco Poland Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska,

Mikołów (śląskie)

pełny etat | umowa o pracę

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta- firm produkującej transformatory z terenu Mikołowa- poszukujemy 10 kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Proste prace produkcyjne przy produkcji transformatorów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub w pracach manualnych- mile widziane
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Wynagrodzenie podstawowe + podwyżka po miesiącu pracy + premia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Pracę od zaraz dla kobiet i mężczyzn

Oferta pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele ofert pracy.

Wyślij sms o treści ’PRACA Mikołów’ na numer [zobacz tel] oddzwonimy!