Pracownik produkcji- Operator maszyn

2020-09-01 ID OFERTY: 129897
  • Stip United Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska,  Biłgoraj , lubelskie

    • wszystkie
    • wszystkie
Opis stanowiska

Stip United Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy: Pracownik produkcji – Operator maszyn
Lokalizacja: Biłgoraj

Do zadań wykonywanych przez ciebie będzie należeć:

-  Obsługa maszyn na linii produkcyjnej ( piła, prasa, wiertarka przelotowa, oklejarka)
-  Pakowanie, zabezpieczanie przed uszkodzeniami elementów meblowych do transportu
-  Wykonywanie prac związanych z rysunkiem technicznym
-  Przygotowanie materiałów do obróbki
-  Kontrola jakości

Wymagania stanowiska

-   Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
-   Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich
-   Mile wiedziana znajomość rysunku technicznego

Nie masz dośiwadczrenia? Spokojnie, wszytskiego Cię nauczymy!

Oferujemy

-  Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę
-  Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności
-  Pracę od zaraz

Zdzwoń do nas tel. 730 880 768 lub 602 159 200