Pracownik produkcji

2020-09-16 ID OFERTY: 151893
  • Job Impulse Polska Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska,  Gorzów Wielkopolski , lubuskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat

Oferta PP/092020/Gorzów

#ogl p{text-align:inherit}
#ogl strong{font-weight:bold;}
#H4link_main{background-color: #fff; width: 598px;margin: auto; border: 0; border-bottom:0px; font-size: 13px;font-family: "calibri",trebuchet ms; text-align:left; line-height:115%;margin-bottom:35px;}
#H4link_main div.H4link_logo{ height:40px; background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/top.jpg'); background-repeat:no-repeat;}
#H4link_main .H4link_klient_logo{text-align:center; padding:20px 0;}
#H4link_main div.H4link_logo div{float: left; margin:35px 36px 10px 200px; font-size: 1.2em; color: #333; }
#H4link_main div.H4link_block{width:598px; height:100px; background:#c0c0c0;}
#H4link_main div.H4link_blok ul{list-style:disc; }
#H4link_main div.H4link_blok ul li{background:none!important;}
#H4link_main div.H4link_obejma{padding:15px;background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/tlo.jpg'); background-repeat:repeat-y;}
#H4link_main div.H4link_tresc{padding: 0}
#H4link_main .H4link_tresc h1.H4link_wyroznienie{margin: 0 0 0 0px; color: #000; font-size: 15px; font-weight: bold; padding: 3px 10px}
#H4link_main .H4link_footer{height:43px; background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/bottom.jpg'); background-repeat:no-repeat;}
#H4link_main td.exporter_td1 span{padding:0 3px 0 3px; color:##5a87ca; font-weight:bold;}
#H4link_main td.exporter_td3 a{color:#FFFFFF !important; display:block;font:12px arial,sans-serif;text-decoration:none;}
#H4link_main td.exporter_td2{padding:0 10px 0 10px}
#H4link_main td.exporter_td3 span{background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/button_on.jpg') no-repeat scroll 0 0 transparent; display:block;line-height:14px;padding:5px 0 5px 18px;}
#H4link_main table tr.exporter_tr td{padding:2px; text-align:center;}

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Za naszym pośrednictwem w 2017 roku pracę znalazło 30 000 osób w całej Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową i stałą. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl, dzięki któremu zapiszesz się na krótkoterminowe zlecenie bez wychodzenia z domu. W Job Impulse każdy znajdzie pracę dla siebie. Pracuj z nami i bądź, kim chcesz!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy, która prężnie działa w obszarze nadruku na produktach reklamowych poszukujemy pracowników

Numer referencyjny: PP/092020/Gorzów

Zadania:

montaż drobnych elementów na linii (taśmy, kable, naklejki itp.)

Wkręcanie śrub

Pakowanie TV do kartonu

Testowanie oprogramowania

Nasze oczekiwania:

dokładność,

odpowiedzialność

mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy:

umowa o pracę na pełen etat

praca w systemie II-zmianowym (6:00-14.00; 14:00-22:00), możliwa praca na zmianę nocną

wynagrodzenie: podstawa 2700 brutto

premia dodatkowa: 300 żł brutto

darmowy transport do pracy dla osób spoza Gorzowa Wielkopolskiego

dofinansowanie 50% do posiłków

Miejsce:Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski