PRACOWNIK PRODUKCJI

2020-06-19 ID OFERTY: 93807
  • PROGRES HR POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (zobacz więcej)

    Polska, PRUSZCZ GDAŃSKI, pomorskie

    • umowa o pracę
    • niepełny etat
zapytaj + CV
PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr Ref.: PPK-04/2020

Szukasz pierwszej pracy? Studiujesz, uczysz się zaocznie lub wieczorowo? Chcesz dodatkowo dorobić? Dołącz już dziś i pracuj z Grupą Progres!
Kim jesteśmy?
Grupa kapitałowa Progres - jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.
Czym będziesz się zajmował?
- Obsługą linii predykcyjnej,
- nakładaniem tektury na maszyny produkcyjne,
- odbieraniem gotowych opakowań z maszyn i układaniem na paletach.
Jakich umiejętności wymagamy?
- Zdolności manualnych,
- braku przeciwskazań do pracy fizycznej.
Mile widziane:
- doświadczenie w środowisku produkcyjnym,
- wykształcenie techniczne.
Co czyni cię doskonałym kandydatem?
- Chcesz pracować w Pruszczu Gdańskim
- jesteś osobą dynamiczną i dokładną,
- chcesz pracować w systemie 3 zmianowym.
Co oferujemy?

- wynagrodzenie – 18 zł brutto za godzinę,
- praca w systemie 3 – zmianowym, od pon do pt,
- po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę min. 1/4 etatu,
- ELASTYCZNY GRAFIK – bez obowiązku codziennej pracy (praca również dla studentów i uczniów wieczorowych),
- dobra organizacja pracy i atmosfera w zakładzie pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres pruszcz@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny PPK-04/2020, lub klikając APLIKUJ u dołu strony.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 691337965

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.