Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pracownik przygotowania surowca rybnego w Poznaniu/Робітник з підготовки сировини для риб

Data dodania oferty: 2019-10-11
ID oferty: 38487
Dodaj do obserwowanych

Interkadra sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska,

Poznań (wielkopolskie)

umowa o pracę | pełny etat
Zadzwoń 666... zobacz cały
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik Przygotowania Surowca Rybnego/Робітник з підготовки сировини для риб
Miejsce pracy: Poznań, Piątkowo/Podolany/Місце роботи: Познань, Piątkowo / Podolany

Nr ref.: PSR/1019/POZ

Szukasz pracy na stałe na umowę o pracę?/Шукаєте постійну роботу?

Chcesz pracować w firmie, która jest rozpoznawalną marką w branży spożywczej?/Ви хочете працювати в компанії, яка є впізнаваним брендом у харчовій промисловості?

Chcesz pracować w chłodzie podczas gdy dookoła są upały?/Ви хочете працювати у холоді під час спеки?

Chcesz pracować od poniedziałku do piątku z wolnymi sobotami ../Ви хочете працювати з понеділка по п’ятницю з безкоштовними суботами ..

.. wyślij nam swoje CV :)/.. надішліть нам своє резюме :)

Oferujemy:
Ми пропонуємо:

UMOWĘ O PRACĘ wynagrodzenie podstawowe + premie do 10%,/ДОГОВІР НА ПРАЦІ основна зарплата + бонуси до 10%,
dodatkowe świadczenia świąteczne,/додаткові пільги на відпочинок,
obiady za 1 PLN,/обіди за 1 злоту,
prywatną opiekę medyczną,/приватна медична допомога,
dofinansowanie do karty sportowej,/співфінансування на спортивну карту,
dobrowolne nadgodziny (w sobotę),/добровільна понаднормова робота (у суботу),
dojazd z wybranych kierunków do firmy (Gniezno, Popowo, Czarnków, Oborniki, Wolsztyn, Wągrowiec, Rogoźno, Mieleszyn, Trzemeszno, Szamotuły, Pniewy, Komorniki)./доїзд з обраних напрямків до виробництав (Gniezno, Popowo, Czarnków, Oborniki, Wolsztyn, Wągrowiec, Rogoźno, Mieleszyn, Trzemeszno, Szamotuły, Pniewy, Komorniki)

Dodatkowo dla osób z zagranicy:
Додатково для людей з-за кордону:

wsparcie przy legalizacji pobytu,/підтримка під час легалізації перебування,
kursy języka polskiego./Курси польської мови

Zakres obowiązków:
Обов'язки:

rozpakowywanie mrożonki z kartonu oraz załadunek na regały,/розпакування замороженої їжі з картону і завантаження на полиці,
sortowanie surowca rybnego na linii przerobowej,/сортування сирої риби на технологічній лінії,
obsługa wózka paletowego oraz elektrycznego podczas przewożenia pojemników oraz regałów z surowcem,/обслуга рохлі та електричного візека при -транспортуванні контейнерів та стелажів із сировиною
obsługa podnośnika do regałów przy maszynie do przerobu surowca,/робота підйомника стелажів при машині для переробки сировини
mieszanie surowca rybnego/змішування сирої риби.

Oczekujemy:
Ми очікуємо, що:

dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym i w warunkach około 12 st. na hali/готовність до роботи в 3-х змінній системі та в умовах близько 12 градусів на виробництві.
AKTUALNEJ KSIĄŻECZKI SANEPID (lub chęci jej szybkiego wyrobienia/aktualizacji)/АКТУАЛЬНОЇ КНИЖКИ САНЕПІДУ ( бажання швидкого вироблення або обновлення).
gotowość do pracy w odzieży roboczej (fartuch, czepek na włosy, maseczka na twarz),/готовність працювати в робочому одязі (фартух, шапка для волосся, маска для обличчя).
zaangażowania w wykonywane obowiązki,/заохочення до виконуваних обов'язків.
komunikatywnej znajomości języka polskiego (osoby z zagranicy)./комунікативні знання польської мови.