Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pracownik sortowni- Pruszków

Data dodania oferty: 2020-05-05
ID oferty: 105422
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Pruszków (mazowieckie)
umowa zlecenie | pełny etat
od 19 PLN do 20 PLN za godzinę
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.
HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Pruszków

Do Twoich zadań należeć będzie:

sortowanie przesyłek,
przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami kurierskimi,
przygotowanie przesyłek do załadunku oraz załadunek przesyłek.

Wymagania stanowiska

dyspozycyjność do pracy na zmianie nocnej od poniedziałku do piątku,
sumienność i motywacja do pracy,
umiejętność korzystania ze skanera i obsługi wózka paletowego,
chęć do pracy fizycznej.

Oferujemy

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na podstawie umowy zlecenia,
stawka godzinowa do 19 zł brutto/h (Stawka podstawowa 19 zł + 1 zł premia frekwencyjna przy barku nieusprawiedliwionych nieobecności),
pracę od poniedziałku do piatku w godzinach 14-22 lub 22-6.