Pracownik Sortowni - wysokie premie - zmiana nocna - Stryków

2020-09-11 ID OFERTY: 132475
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska,  Stryków , łódzkie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Dołącz do nas jeśli jesteś:

  • gotowy do pracy na jedną zmianę (19.30-3.30)
  • zaangażowany w pracę, rzetelny, punktualny
  • gotowy do podjęcia pracy fizycznej

Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie stanowiskowe.

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Chciałbyś poznać tajniki pracy w firmie logistycznej?
Pracować w przyjaznej atmosferze razem ze znajomymi?
Zależy Ci na umowie o pracę?

Mamy coś dla Ciebie!

Firma w Strykowie (okolice Łodzi) aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko: PRACOWNIK FIZYCZNY

Zadania na tym stanowisku to:

  • Załadunek i rozładunek aut oraz segregowanie i skanowanie przesyłek.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę gwarantującą dodatki do godzin nocnych
  • atrakcyjne zarobki - nawet do 3600 zł brutto (podstawa/premia/dodatki)
  • pracujemy od niedzieli do czwartku w systemie 1-zmianowym
  • możliwość zapoznania się z warunkami pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • po okresie próbnym możliwość nawiązania współpracy bezpośrednio z naszym Klientem