Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pracownik tartaku

Data dodania oferty: 2020-03-26
ID oferty: 102120
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Piecowice (dolnośląskie)
umowa zlecenie | pełny etat
od 17.00 PLN do 17.00 PLN za godzinę
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisku:
Pracownik/czka tartaku

Miejsce pracy: Piecowice

Zadania:

kobiety: układanie drewna kominkowego według rozmiarów i form, układanie małych lekkich deseczek z drewna,
mężczyźni: zakładanie drewna na maszyny, układanie drewna kominkowego.

Wymagania stanowiska

Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,
Sumienność, uczciwość, obowiązkowość,
Dokładność oraz dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie,
Pracę na pełen etat na 2 zmiany od poniedziałku do piątku w godz. 5:00 do 14:30/od 14:30 do 24:00,
Stawka godzinowa 17zł brutto plus dodatek w postaci akordu, średnie zarobki  [zobacz tel] zł netto,
Przyjazną atmosferę w pracy.