Pracownik utrzymania ruchu - Oława - 4000 zł + atrakcyjne premie!!

2020-09-09 ID OFERTY: 131958
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska,  Oława , dolnośląskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Zadania na tym stanowisku to:

  • codzienne przeglądy i konserwacje maszyn oraz urządzeń
  • bieżące usuwanie awarii
  • planowanie prac modernizacyjnych i remontowych

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z siedzibą w Oławie, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik utrzymania ruchu.

Jeśli wyróżniasz się:

  • doświadczeniem na pokrewnym stanowisku
  • dokładnością, sumiennością w wykonywaniu prac
  • mile widzianym doświadczeniem technicznym

Jesteś dla nas idealnym kandydatem!!

Co zyskasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • wynagrodzenie w wysokości 4000zł
  • pakiet premiowy - do 500 zł miesięcznie