Product Marketing Assistant / Analyst

2020-09-12 ID OFERTY: 132778
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska,  Warszawa , mazowieckie

    • pełny etat
Dla naszego Klienta - lidera z branży nowych technologii, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko:

Product Marketing Assistant/ Junior Marketing Analyst

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie wraz z Product Managerami aktywności wspierających obecność marek w różnych kanałach handlowych, bieżące wsparcie w kontroli realizacji kampanii komunikacyjnych, współpracę z działami wewnętrznymi w celu opracowania i przygotowania danych marketingowych. Ponadto do zadań Asystenta w dziale Marketingu Produktowego będzie należeć sporządzanie analizy przeprowadzonych aktywności, przygotowanie prezentacji dotyczących sprzedaży produktów oraz zarządzanie bazą danych rynkowych.

Od Kandydatów oczekujemy statusu absolwenta studiów licencjackich lub pierwszych doświadczeń zawodowych związanych z analizą danych w branży handlowej . Istotnym wymagiem jest zaawansowana znajomość języka angielskiego. Dodatkowo osobę tę powinny wyróżniać silne umiejętności analityczne oraz praktyczna znajomość programu Excel.

Firma oferuje możliwość dalszego rozwoju w kierunku marketingu produktowego, sprzedaży lub zarządzania bazami danych. Jest to praca ciekawa i pełna wyzwań w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.