Program Manager

2020-08-22 ID OFERTY: 127751
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska,  Warszawa , mazowieckie

    • praca tymczasowa
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko

Program Manager – Global Service Excellence

Odpowiedzialnością Program Managera będzie wdrażanie strategicznych inicjatyw zapewniając jednocześnie wymierne rezultaty biznesowe. Na tym stanowisku PM będzie współpracować wraz z Project Managerami i Leadership’em w ramach projektów zlokalizowanych na terenie Europy. Zadaniami Program Managera będzie zarządzanie projektami, inicjowanie zmian na różnych poziomach organizacji celem integracji biznesowej oraz terminowa realizacja kluczowych etapów w prowadzonych projektach.

Od Kandydatów oczekujemy min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku. Mile widziane doświadczenie w firmach z sektora SSC lub w strukturach matrixowych. Kandydaci powinni wykazywać się umiejętnościami: budowania i utrzymywania relacji biznesowych z różnorodnymi interesariuszami, zarządzaniem zasobami ludzkimi, a także wiedzą w korzystaniu z metodologii Agile, Waterfall, itp.

Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w pełnym wymiarze godzin oraz benefity pozapłacowe (Medicover, Ubezpieczenie na życie, Multikafeteria, PPE, pakiet szkoleń).