Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika

2020-09-14 ID OFERTY: 132887
  • 3S GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (zobacz więcej)

    od 2000 PLN do 30000 PLN /mies. brutto

    Polska,  Pleszew , wielkopolskie

    • wszystkie
    • wszystkie
zapytaj + CV
3S Group to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Dzięki współpracy z największymi renomowanymi producentami podzespołów instalacji fotowoltaicznych mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zawsze reprezentujemy interesy naszych klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb. 3S Group to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie klientów w całej Polsce. W codziennej pracy towarzyszy nam jeden wspólny cel, aby ekologia i możliwość dbania o środowisko była dostępna dla każdego, dzięki naszym rozwiązaniom ekologia staje się nie tylko opłacalna, ale jest w zasięgu ręki każdego z naszych klientów. Ofertę tworzymy wspólnie z klientami tak aby dopasować ją pod konkretne wymagania, oczekiwania oraz możliwości.

W dobie ogromnych wzrostów cen energii elektrycznej w Polsce instalacja fotowoltaiczna daje Tobie i Twojej rodzinie gwarancję niezależności energetycznej na minimum 25 lat! Postępujący wzrost cen energii elektrycznej przestanie mieć dla Ciebie znaczenie!
🔊Szukamy Specjalistów o nietuzinkowym myśleniu, pozbawionych minimalistycznego podejścia do życia chcących razem z organizacją dążyć do umocnienia pozycji lidera!🔊Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Tylko Najlepsi Przedstawiciele z doświadczeniem, atrakcyjny system prowizyjnyDo Twoich obowiązków należeć będzie:

Pozyskiwanie potencjalnych Klientów
Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i urządzeń OZE
Negocjowanie warunków i podpisywanie umów
Realizowanie planów sprzedażowych
Czego oczekujemy?

Pozytywnego nastawienia
Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Wysokiej motywacji w realizacji zadań i determinacji w osiągnięciu założonych celów
Systematyczności w działaniu
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży  
Mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej
Co oferujemy?

Wynagrodzenie stałe
Atrakcyjny system prowizyjny najlepszy w branży
Kompleksowe szkolenie wstępne: techniczne i sprzedażowe
Pracę w zgranym zespole, oraz wsparcie Managera
Pomoc w pozyskaniu Klienta w postaci umówionych spotkań
Niezbędne narzędzia pracy
Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV.


Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).