Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • zachodniopomorskie
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Przedstawiciel Handlowy

Data dodania oferty: 2019-12-02
ID oferty: 50006
Dodaj do obserwowanych

Moltton

(zobacz więcej)
Polska,

Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

pełny etat | umowa o pracę

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego
z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta
oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów i usług firmy;
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami;
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych;
  • doradztwo techniczne;
  • raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań;
  • realizację założonego budżetu sprzedaży.

Wymagania:

  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży B2B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów stalowych;
  • łatwości nawiązywania kontaktów;
  • samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu;
  • dyspozycyjności, w tym gotowości do odbywania częstych podróży służbowych oraz pracy poza siedzibą Firmy (praca w terenie);
  • czynnego prawa jazdy kat. B (praca w terenie)
  • biegłej znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • preferowane wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (metalurgia, pokrewne)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie