Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy HVAC

Data dodania oferty: 2020-07-22
ID oferty: 124020
Dodaj do obserwowanych

Business Bridge Group Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Wrocław (dolnośląskie)
pełny etat | umowa o pracę
Zadzwoń 487... zobacz cały

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy handlowo-produkcyjnej w branży wentylacji i klimatyzacji - osoby do pracy na stanowisku:

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • doradztwo techniczne w zakresie central wentylacyjnych,
  •  realizowanie planów sprzedażowych, promowanie marki
  • aktywne śledzenie rynku,przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • współpraca z biurami projektowymi i organizacja szkoleń dla Klientów.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy w branży HVAC, mile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • komunikujesz się w języku angielskim co najmniej na poziomie komunikatywnym,
  • wytrwale i skuteczne dążysz do celu, cechuje Cię otwartość,
  • jesteś dyspozycyjny.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop oraz samochód.