Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Główny Księgowy /-a /Samodzielny Księgowy /-a

Data dodania oferty: 2019-11-14
ID oferty: 46291
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Kraków (małopolskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

Dla jednej ze spółek Grupy HR Quality Polska - HR Quality Payroll zajmującej się outsourcingiem usług księgowych i kadrowo-płacowych poszukujemy odpowiednich kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:

Główny Ksigowy/-a/ Samodzielny Księgowy/-a

Opis stanowiska:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,
- bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu CIT i VAT,
- tworzenie sprawozdań finansowych,
- raportowanie wyników pracy,
- doradztwo podatkowo – księgowe,
- uczestnictwo w spotkaniach z Klientami.

Wymagania stanowiska

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
- umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów w zakresie podatków PIT, CIT, VAT, PCC,
- znajomość programu ENOVA,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- nowoczesne narzędzia IT,
- przyjazną atmosferę pracy,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności.