Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Senior AP Accountnat with French

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 120408
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska, Warszawa (mazowieckie)
pełny etat | umowa o pracę

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.

Zadania:

  • księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności,
  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring terminów płatności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.),
  • utrzymywanie kontaktu z pracownikami działu zakupów klienta,
  • wdrażanie i szkolenie osób rozpoczynających pracę w zespole
  • nadzorowanie pracy zespołu AP
  • migracja procesu z zagranicy
  • tworzenie procesu i implementacja procedur

Oczekiwania:

  • 3 lata doświadczenie w obszarze księgowości SSC/BPO (preferowany dział AP)
  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze księgowości - jako atut
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i systemów - praca na SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne stabilne warunki zatrudnienia
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w ciekawym, międzynarodowym środowisku
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
  • eventy integracyjne
  • wyjazd na migrację procesu - szkolenie za granicą